הצללה למרפסת: כל האפשרויות  

המרפסת היא אחד החלקים הכי חשובים שיש לנו בבית. הודות למרפסת אנחנו יכולים להתאוורר, להציץ על העולם, לראות נוף אנושי או טבעי ולחזור לשגרה כאשר כל זה ייעשה בלי לצאת מהבית. המרפסת מאפשרת לנו ליהנות מכל מה שפרטנו לעיל, אך זאת רק אם היא המרפסת נעימה, לא שטופת שמש בקיץ ולא קרה וחשופה מידי בחורף.

בדיוק לשם כך יש את הפתרונות של הצללה למרפסת. ניתן בקלות לפתור כל בעיה שמפריעה לנו לשהות במרפסת וזאת עם הצללה מתאימה בהתאם למצב.

סגירת מרפסת זכוכית
סגירת מרפסת זכוכית

מרפסת שמש

יש מרפסות שממוקמות בכיוון דרום, מה שאומר מרפסת שברוב שעות היום היא תהיה שטופת שמש. אנשים רבים לא תמיד שמים לב לכיוון של המרפסת כשהם קונים את הדירה ורק לאחר שהם מתגוררים בה הם מגלים עד כמה לא שימושית המרפסת הופכת להיות בשעות רבות במהלך היום.

עבור מרפסות השמש יש את פתרונות ההצללה בדמות פרגולות, שמשיות, גזיבו ועוד אפשרויות שונות שכולן נועדו להעניק לנו צל ולסוככך עלינו מפני השמש הקופחת.

ישנה גם אפשרות להקין וילונות, במיוחד אם יש לכם בסיס של פרגולה. הווילונות ישדרגו את הצל של המרפסת וכמובן גם יעניקו לו הרבה יופי וחן. כי אין כמו ווילון ליצירת מראה נוח ונעים לעין.

זכוכיות מתקפלות למרפסת
סגירת מרפסת זכוכית

מרפסת חורפית

כדי לאפשר שימוש במרפסת בעונת החורף, גם כאשר יורדים גשמים ורוחות עזות נושבות, חשוב לדאוג לקירוי איכותי והרמטי של המרפסת כמו גם למחיצות טובות שיסגרו היטב על השטח של המרפסת. אז אפשר ללכת על סגירת חורף של אלומיניום, של חלונות זכוכית ולמעשה להפוך את המרפסת ממש כמו חדר. אפשר גם להישאר עם ההצללה של הפרגולה ועליה להתקין סגירת חורף.

אתם צריכים תמיד להתחשב במטרות של המרפסת שלכם ולייעוד שאתם מייעדים אותו. זה מה שיוביל בסופו של דבר לבחירה בפתרונות הנכונים.

פנו אל המקצוענים

לא ממש משנה מה תרצו לעשות במרפסת ואיך תרצו לסגור אותו. אתם חייבים לזכור כי סגירה של מרפסת מחייבת עבודה מקצועית כדי ליהנות מתוצאות מושלמות.

גם אם אתם אוהבים לעשות הכול במו ידיכם, זכרו, סיגרה של מרפסת היא פרויקט. הצללה שלה מחייבת עבודה של איש מקצוע שיש לו את הידע איך וכיצד ליצור אותה באופן מקצועי וכיצד להוביל לתוצאות הרצויות שישמשו את המטרות שלכם.

עבודה שתיעשה על ידי אנשי מקצוע שיש להם את הכלים, יש להם את הידע, יש להם את המיומנות, את המקצועיות ואת כל מה שצריך כדי להפוך את המרפסת שלכם לשימושית בכל חודשי השנה, רק זו היא עבודה שאכן תעניק לכם את המענה המושלם.הכתבה בשיתוף אתר וילונות ישראל

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button