מחפשים מהי השיטה הטובה ביותר לבחירת ויטרינה יציאה למרפסת?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 כאשר אנו מעוניינים לשפץ את הדירה שלנו הכוללת מרפסת, אחד מהדברים הכי חשובים היא עצם בחירתה של ויטרינת היציאה.

ויטרינה יציאה למרפסת היא אחד מהאלמנטים שתורמים לעיצוב הבית ואפיונו מחדש ויכול להפוך את הבית למרשים ומרהיב. ארון הויטרינה מהזכוכית, הפך לפריט חובה שגורם לשדרוג גדול בחלל הבית.

קיימים סוגים רבים של ויטרינות שונות שקיימות בשוק ולכן חשוב לבחור את הויטרינה אשר תהיה הטובה ביותר עבורנו ולכן חשוב לבחון את הסוגים בראייה לטווח ארוך, כך שתוכל להשתלב באופן הטוב ביותר בבית. 

האם ויטרינה יציאה למרפסת נחשב פריט עתיק?

בדרך כלל – שאנו מדברים על ויטרינות יציאה למרפסת, רובינו מתארים אותה כפריט ישן, שהולך איתנו במשך עשרות שנים.

אז אכן, הוא פריט ריהוט ותיק. אך חשוב לדעת, כי גם בימים אלה, עדיין היא נחשבת כפריט אופנתי, מודרני אשר מוסיף חיים לבית ומעבר לכך, היא מגיעה במגוון אפשרויות רחבות, אשר לנו כצרכנים יש שליטה על סוג, צבע, שקיפותה, הכל כדי להתאים לנו ברמה האישית.

לפיכך, רבים עדיין העוסקים בתחום עיצוב הפנים, נוטים לבחור בקפידה רבה את הויטרינה- ובוחנים אותה בפרמטרים שונים.

במה כדאי לבחור: ויטרינה יציאה למרפסת או לעסק?

ראשית, כמובן שגודל הויטרינה בבית שונה באופן מהותי מאשר ויטרינה בעסק לדוגמא, אשר שם, לעיתים קרובות, גודל הזכוכית תהיה קטנה יותר, בעוד בבית, היא גדולה משמעותית.

נקודה חשובה שחשוב להדגיש לא פחות, היא עצם שימושה של הויטרינה בעסק לעומת זו שבבית. בדרך כלל, בתוך עסק אנו מקפידים בעסק על ויטרינה אשר תשתלב בצורה אלגנטית ויפיפיה, זאת כדי להדגיש את המרחב בעסק וליצור תחושה יותר הייטקיסטית.

למרות כל האמור לעיל, אלה דעות ישנות. כיום, הויטרינה בבית מספקת אלמנט תצוגה לא פחות קריטית ומשמעותית ולכן בחירתה הפכה קשה יותר, מאשר בעבר.

האם ויטרינה יציאה למרפסת נחשבת בטיחותית?

זו שאלה שעולה אצל אנשים רבים. "איך נדע כי הויטרינה בטיחותית"? על שאלה זו, אנו צריכים לשאול את המומחים בתחום כאשר אנו רוצים לרכוש את הויטרינה המיועדת ליציאה למרפסת, היא עצמה מגיע כלוח זכוכית אשר מתאפיין בגודלו – בדרך כלל מגיע כיחידה גדולה ולא מחולק לחלקים שונים כמו בסוגים אחרים.

לכן, יש לברר את טיב החומרים, אמינות הויטרינות, ביקורות שונות שאנשים נותנים על הפריט עצמו וכמובן לבדוק את החברה אשר מוכרת את המוצרים.

צריכים לזכור באופן הזה, כי אם יש לנו ילדים קטנים בתוך הבית, זהו פריט אשר יכול לסכן אותם ובמידה וחלילה הם יתקלו בו ויכול לגרום לפציעתם. 

סוגי ויטרינה יציאה למרפסת ומחירים

כשאנו רוצים לברר על ויטרינה יציאה למרפסת נדע שיש סוגים שונים: יכולה להיות ויטרינה למרפסת שקופה, יכולה להיות מרפסת יותר אטומה, הכל תלוי שימוש והצורך. בדרך כלל בבתים בהם יש מרפסת, נרכוש ויטרינה אשר מתאפיינת בסוג השקוף.

הסיבה לכך, היא לחשוף את המרפסת ולהציג את יופיה. מעבר לכך, שילוב נכון של ויטרינה וריהוט מתאים במרפסת יכול בזוויות מסוימות להציג את שטח הדירה בצורה רחבה יותר וגדולה יותר. 

לא קיים מחיר אחיד לויטרנה זו והמחיר תלוי בכמה גורמים ופרמטרים שונים – לדוגמא סוג הויטרינה, העובי, ולא פחות קריטי התוספת על הויטרינה – יש אפשרות לבחור להוסיף אלמנטים שונים על הויטרינה, כמובן לשיקול הקונה בלבד – אך יש לקחת בחשבון ולתכנן זאת היטב, כדי לראות האם זה אלמנט אשר יכול להוסיף לעיצוב הבית או לגרוע.

אצלנו בטופ גלאס – תוכלו להינות ממגוון רחב של ויטרינות יציאה למרפסת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
דילוג לתוכן