מדריך התקנת חלונות זכוכית בבית חדש

מתלבטים בין פרופיל אלומיניום, עץ בשילוב אלומיניום, פרופיל בלגי או בכלל חלון ציר? כך או כך, יש כמה היבטים שאנחנו ממליצים להביאם בחשבון לפני שרוכשים ומתקינים חלונות כאלו או אחרים – המשיכו לקרוא. 

זכוכית, אלומיניום או עץ? מה כדאי?

בסופו של דבר, בין אם אתם בוחרים התקנה של חלונות אלומיניום או עץ, אולי בכלל חלונות בלגיים, הבחירה בהחלט מגוונת ועשויה לבלבל גם את המבינים עמוק בנושא. אם אתם בוחרים התקנת חלן אלומיניום בדירה או במשרד, קחו בחשבון שחלונות אלו טומנים בחובם מספר יתרונות חשובים. הם עמידים יותר בפני חלודה, קלים לתחזוקה וקלי משקל. בעוד שחומר האלומיניום נחשב המומלצים ביותר לסוגי חלונות שונים, ישנם עוד כמה סוגי חלונות שכדאי להכיר. בשורות הבאות, נרחיב לגבי אלו. 

סוגי חלונות נפוצים שכדאי להכיר 

כשמדובר בבניית בית חדש, או אולי אפילו על בית שעובר שיפוץ חלקי או קומפלט, ישנם כמה דברים שאסור להתעלם מהם, כולל החלונות והשמשות שיותקנו בביתכם. חלונות לא רק מציעים נוף יפה של העולם בחוץ, אלא הם גם ממלאים תפקיד חשוב ביעילות האנרגטית, האוורור והאסתטיקה הכללית של הבית. בתוך כך, סוג החלון שתתקינו ישליך ישירות על התועלת שתוכלו להרוויח מחלונות איכותיים. הנה כמה מהסוגים הנפוצים שקיימים בימינו בארץ ובכלל:

  • חלונות כפולים: מצוינים למניעת זליגה של רעש פנימה והחוצה מהדירה. 
  • חלונות הזזה: מעולים עבור דירות קטנות שקשה לפתוח בהן חלון בצורה מלאה. 
  • חלונות ציר: אלו הם חלונות אשר נפתחים על ציר, פנימה או החוצה מהדירה. 

על מה חשוב להקפיד בבחירת חלונות לבית?

בעת בחירת חלונות לבית החדש, יש לקחת בחשבון מספר גורמים, ואנחנו לא בהכרח מדברים על האקלים. האקלים ברוב המדינה די דומה, לכן בין אם תצטרכו חלונות בדימונה או ברמת הגולן, האקלים לא יהווה פקטור מהותי שמשתנה בין אזור לאזור. לכן, מעבר לנושא של האקלים, חשוב לקחת בחשבון דווקא את ההיבט העיצובי, סגנון החלון והחומר שממנו מיוצרת המסגרת. לצורך העניין, אנחנו היינו ממליצים להבטיח שהחלונות יכלו לספק רמת בידוד נאותה. שימו לב, הבידוד רלוונטי הן לגבי ההיבט התרמי והן לגבי האקוסטי. 

לסיכום, איך למצוא מתקין מקצועי?

בין אם אתם צריכים התקנה של חלונות אלומיניום או התקנת חלונות מכל סוג אחר, חשוב לוודא שהעבודה נעשית כהלכה ושאתם מקבלים עליה אחריות. בראש ובראשונה, כדאי לחפש איש מקצוע עם ניסיון רלוונטי ומוניטין חזק באזור המגורים שלכם. אתם יכולים לשאול חברים לגבי המלצות, אך הצעד הנכון ביותר הוא לערוך השוואת מחירים להתקנת חלונות. לבסוף, נמליץ לכם לא למהר בתהליך. קחו את הזמן שלכם בבחירת החלונות הנכונים והזמינו איש מקצוע על מנת להבטיח שההשקעה שלכם תחזיק מעמד לאורך שנים. כדי להבטיח שאתם מזמינים את איש המקצוע הנכון, השתדלו לקבל לפחות 3 הצעות מחיר ממתקינים שונים והשוו ביניהן.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button