עבודות זכוכית מעוצבות אישית עם חריטה

הענף של תעשיית הזכוכית נחשב לאחד הפופולריים והפעילים ביותר שקיימים כיום לא רק בישראל אלא ברחבי עולם כולו. בזכות שיטות וטכניקות של עבודה  ועיבוד לוחות זכוכית יכולים להפוך לחלק בלתי נפרד ממשימות שנדרשות בענף הבנייה ועצם היותה של הזכוכית שקופה הופכת אותה למעניינת ואפילו מסקרנת. בישראל, שבה יש אור יום טבעי וחזק לאורך הרבה משעות היום וגם לאורך השנה כולה כמעט תמיד תהיה העדפה לקירות או דפנות מבנים מזכוכית בשטח גדול ככל האפשר, זאת על מנת שהאור יחדור פנימה אל תוך החללים או המבנה ואפשר יהיה גם ליהנות ממנו וגם לחסוך בשימוש בחשמל. כיום אפשר להוסיף לזה אפשרויות שונות של הפיכת עבודת הזכוכית למותאמת אישית או מעוצבת בדיוק על פי הרצון או הדרישות של הלקוח, מה שיהפוך אותה למקורית וייחודית.

קיר זכוכית צבעוני

עבודות זכוכית מעניינות

אם כבר רוצים להתקין דופן או קיר מזכוכית במבנה זה או אחר הרי שצריך לשים לב היטב למידות. אם מדובר בשטח גדול אזי לא תמיד יהיה זה מומלץ שכל כולו יהיה עשוי מקורת זכוכית אחת ויהיה זה עדיף שבעתיים שהדופן תהיה מורכבת מכמה קורות זכוכית. דבר זה גם יאפשר לקפל או לפתוח את החלונות מדי פעם, במידה וזה רלוונטי ללקוח עצמו או למיקום שבו קורות הזכוכית תהיינה מותקנות. התוספת האישית תהיה על ידי ביצוע פעולה של חריטה על זכוכית וחריטה זו יכולה להיות שם כלשהו, ברכה או הקדשה וכמובן איחול לדרך אם מדובר בכניסה או יציאה. דפנות כאלה העשויות מזכוכית מתאימות מאד למבנים שפונים לצד דרום או מזרח כך שמי ששוהה בתוך החלל ייהנה עד מאד מהרבה מאד שעות לאורך היממה של אור טבעי שייכנס פנימה מבחוץ ויהיה נעים בעיניים, לא מסנוור מדי, בריא לעבודה וקיום שגרה וכמובן יביא איתו רוגע ושלווה.

איפה אפשר לראות עבודות זכוכית שכאלה?

כאמור – מה שקובע את הבחירה בדפנות זכוכית כאלה זה המיקום של החלל במקום גבוה ויש גם כאלה שממוקמים בסמיכות לקו החוף. כך הם קרובים לקרני השמש ויכולים ליהנות מהאור הטבעי שיגיע אליהם. יחד עם זאת, הזכוכית היא אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין ולכן גם לקוחות פרטיים יכולים לרצות לשלב את קירות הזכוכית בבית שלהם, ללא קשר לאור הטבעי שיש סביבם. מכיוון שהזכוכית שקופה היא מאפשרת חיבור טבעי בין כמה חללים או בין החוץ והפנים, מה שמביא איתו אשליה של הגדלת השטח והנפח של החללים. מכאן שהזכוכית היא אלמנט עיצובי שמתאים במגוון רחב של מקומות וחללים ובדיוק מהסיבה הזאת היא מבוקשת ומעניינת. סביר מאד להניח שעם הזמן העבודה עם הזכוכית תהפוך להיות אפילו מגוונת יותר.

אולי יעניין אותכם: סגירת מרפסת זכוכית

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button