עושים שדרוג לבית? זה הזמן למערכות זכוכית מתקדמות

הזכוכית תופסת בשנים האחרונות מקום רב בכל מה שקשור לעיצוב הבית. אם בעבר ידענו שרק החלונות בבית עשויים זכוכית, הרי שכיום אפשר ליצור סגירות מיוחדות עם זכוכית, מעקות למרפסת שעשויות זכוכית ועוד אלמנטים שונים ומרהיבים ההופכים את הבית למהודר, מרשים וגם שקוף.

אז אם נבהלתם לרגע מהזכוכית שאולי לא בטיחותיות דייה, או ;אולי אינה מעניקה את הביטחון לדיירי הבית בשל היותה שבירה, תופתעו לגלות את הזכוכיות העבות והאיכותיות המוצעות כיום ומציעות לנו בתים מעוצבים היטב, במראה מלוטש ונקי עם רמה בטיחותית גבוהה במיוחד.

שדרגו את הבית!

כשאתם רוצים לעשות שדרוג לבית זה יכלול ברוב המקרים שדרוג גם מהבחינה עיצובית. מעבר לשדרוג הפרקטי של חלוקה מחדש של החלל, עיצוב נוח יותר של החדרים והחללים השונים, ישנה גם חשיבות לעיצוב של האלמנטים שונים בבית המשפיעים רבות על התחושה ועל החוויה של דיירי הבית.

העיצוב עם הזכוכית לא רק נותן את המענה הפרקטי של קיר או מחיצה אלא גם מעניק תחושה של מרחב, של אור ושל מראה עדכני ומרשים. כך הבית מקבל פנים מהודרות בלי השקעה מיוחדת אלא רק מבחירה באלמנטים הנכונים בעיצוב.

איכות ובטיחות במקום הראשון

כפי שאתם מבינים בוודאי, כאשר מדובר באלמנטים שונים לבית העשויים זכוכית, אין כל מקום לוויתור על רמות האיכות והבטיחות. על כן, לפני שאתם בכלל מתחילים לתכנן את עצמכם, שימו לב שאתם בוחרים ללכת אך ורק על מוצרי איכות העשויים מחומרי גלם בטוחים לגמרי לשימוש.אם אתם עובדים מול קבלן מומחה או חברה מקצועית לשיפוצים כמו למשל כאלה מאתר https://mrenovations.co.il/ אתם בהחלט יכולים להיות רגועים ובטוחים שכל התהליך ייעשה בצורה הכי בטוחה עם בחירה בחומרי גלם הכי איכותיים והכי בטוחים לשימוש.

פרגולה שקופה!

בבתים רבים מבקשים בעלי הבית לנצל את המרפסת שלהם לשטח שיהיה שימושי בבית. הבעיה היא שהם לא רוצים להפסיד את המרפסת ואת הפתיחות שלה לנוף. כאן יש את הפתרון הרווח של פרגולה. הפרגולה למעשה מאפשר לקרות את המרפסת ובכך ליצור הצללה. אפשר גם להוסיף סנטף לכיסוי מלא של הפרגולה. לגבי הקירות שם הסיפור שונה. אם אתם רוצים שתהיה לכם גם סגירה מוחלטת של קירות המרפסת, שם יש לכם את האפשרויות של סגירות חורף נגללות. הסגירות הללו יכולות לכלול חלונות שקופים אך הם לא יהיו שקופים לגמרי. מה שבעצם ייצור מראה של חדר סגור ולגמרי לא ישאיר לו את האופי של המרפסת.

כאן אנחנו באים אליכם עם הצעה מיוחדת של סגירה שקופה לפרגולה שלכם.

סגירה העשויה זכוכית ומעניקה מראה שקוף ומרהיב לפרגולה שלכם.

אפשר להתקין סגירה מתקפלת מה שיאפשר לכם ליהנות ממרפסת שתישאר מרפסת גם כשהיא תהיה סגורה, מוגנת ומוצלת.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button