ויטרינות לעסק – מעל 3 סוגי זכוכיות, ממה הן עשויות?

נדמה שאחד הסימנים המוכרים ביותר לזהות חנות כאשר אנחנו הולכים ברחוב, היא זכוכיות הויטרינה בחזית.

כמעט בכל חנות ישנו חלון ראווה עשוי זכוכית שקופה שם מציג בעל החנות את המוצרים שיגרמו לפי דעתי ללקוחות להיכנס לחנות, כמו שזכוכיות מתקפלות למרפסת עוזרת לראות את הנוף המדהים שבחוץ.

בעלי חנויות משקיעים מחשבה מרובה בנוגע לאילו פריטים יוצגו בחלון הראווה בכדי שיתנו ללקוח את הרושם הראשוני שיגרום לו להיכנס לחנות ולרכוש את מה שהוא צריך. מלבד הפריטים המוצגים בחלון הראווה ישנה השפעה גדולה גם על חלון הראווה עצמו.

חלון ראווה איכותי שבנוי בצורה טובה ומושלמת, וכמובן נקי היטב, משרה תחושה יוקרתית ונעימה וגורם ללקוחות לרצות להיכנס לחנות.

ממה עשויות ויטרינות לעסק?

ויטרינות לעסק עשויות מסוגים שונים של זכוכית. הזכוכית מאפשרת חדירה של אור לחנות וכמובן העמדה של פריטים בחלון הראווה בצורה שיראו אותם. אמנם, ניתן לבחור עובי רצוי לזכוכית כאשר ככל שהזכוכית עבה יותר היא חזקה ועמידה יותר.

בנוסף, בסוגי עסקים מסוימים יתאים יותר זכוכית מחוסמת העמידה בפני ניסיונות שבירה ומעניקה לבעל החנות רוגע בקשר לביטחון החנות גם כאשר הוא נמצא רחוק ממנה.

אילו עוד שימושים יש לויטרינה לעסק?

מלבד חלון הראווה, ויטרינות לעסק הופכות להיות פופולריות יותר ויותר בבתי עסק שונים למגוון רחב של שימושים. הסיבה לכך נעוצה במראה היוקרתי של הזכוכית שמעניק לחדר מראה יוקרתי ומכובד.

אנו בחברת טופ גלאס, יודעים שאת הזכוכית ניתן לעצב במגוון רחב של צורות שיתאימו לכל חלל וישדרגו את המראה שלו בצורה משמעותית.

ניתן למצוא בתי עסק שהפכו קירות מסוימים לקירות שקופים באמצעות קירות זכוכית, מחיצות אקוסטיות עשויות זכוכית המאפשרות בידוד אקוסטי מקסימלי המתאים לחדרי ישיבות או משרדים. מעקות עשויות זכויות ועוד שימושים רבים.

מה הם סוגי הזכוכית השונים?

כאשר לא מדובר בחלון ראווה אלא בשימושים אחרים בעסק או במשרד, כמו למשל מחיצות זכוכית או דלתות זכוכית, האופציות הן מגוונות יותר.

לא צריכים דווקא זכוכית שקופה לחלוטין כמו בחלון ראווה אלא אפשר לבחור ממגוון סוגי הזכוכית הקיימים. זכוכית חלבית היא אופציה פופולרית ומודרנית.

הזכוכית החלבית נעשית באמצעות התזת חול בזכוכית שקופה, והיא מאפשרת מגוון צורות ומרקמים שיכולים לשדרג מאוד את מראה הזכוכית. סוג נוסף היא זכוכית צבועה המאפשרת שימוש ביתרונות הזכוכית, כאשר לא מעוניינים שהזכוכית תהיה שקופה.

הצבע משדרג את מראה הזכוכית ומאפשר לשלב את הזכוכית במגוון של מקומות כאשר אפשר לבחור את הצבע המתאים ביותר לחלל בכדי לעשות את העיצוב המושלם והמתאים ביותר.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button