סגירת מרפסת זכוכית COMFORT

כל אחד מבין כי הכיף בדירה עם מרפסת הוא ענק.

ואכן, אנשים שהתרגלו לחיות בדירה עם מרפסת, יתקשו מאוד לעבור לדירה שאין בה מרפסת, כך שהם לא יכולים לצאת ולהתאוורר מתי שהם רק רוצים.

אמנם, גם בדירה עם מרפסת, ישנם לא מעט תקופות בשנה, שאין באמת אפשרות לצאת אליה.

ימי הגשם בישראל אמנם לא רבים במיוחד, אבל בתוספת של ימי הקיץ הלוהטים בהם השמש קופחת בעוצמה רבה, יוצא שבחלק נכבד מאוד מהשנה לא באמת אפשר לצאת למרפסת וליהנות.

אמנם, ישנם לא מעט פתרונות אשר נועדו לאפשר למרפסת להיות שמישה גם בימים כאלה, אך הפתרון האסתטי, היפה והפוקציונלי ביותר הוא ללא ספק סגירת מרפסת עם זכוכיות.

כיצד מתבצעת סגירת מרפסת באמצעות זכוכית?

סגירת מרפסת באמצעות זכוכיות היא פתרון מעולה לכך שתוכלו להפוך בקלות את המרפסת לסגורה ומוגנת בעת הצורך, ולהפך.

מדובר על לוחות זכוכיות אשר יושבים על גבי מערכת מיוחדת אשר מאפשרת פתיחה וסגירה קלה של הזכוכיות, כך שברגע שרק תחליטו, תוכלו לפתוח או לסגור אותה בקלות.

בנוסף, העובדה כי מדובר על זכוכית שקופה, גורמת לכך כי גם כאשר המערכת במצב סגור, עדיין ניתן ליהנות מהנוף הנשקף מהמרפסת דרך הזכוכיות, וגם מעניקה למרפסת ולבית מראה עדכני, חדשני ואלגנטי.

סגירת מרפסת זכוכית COMFORT - הפתרון המושלם למרפסת שלכם כאשר מדובר על סגירת המרפסת בבית שלכם, אתם בטח מעוניינים בפתרון איכותי שיחזיק לשנים רבות ושלא יתקלקל לעיתים קרובות. מערכת זכוכיות מתקפלות מסוג "COMFORT" נחשבת לאחת המערכות האיכותיות והיפות ביותר שקיימות. מדובר על מערכת הכוללת לוחות זכוכיות ללא כל פרופיל אלומיניום מה שהופך אותה לאסתטית ואלגנטית ביותר, וכזאת שמשקפת את הנוף בצורה הפנורמית והמלאה ביותר. המערכת עשויה מהחומרים הטובים והאיכותיים ביותר כך שמצד אחד היא תהיה בעלת עמידות בכל תנאי מזג האוויר, ומצד שני תהיה קלה ונוחה לשימוש, ולפתיחה וסגירה. למה כדאי לבחור דווקא במערכת זכוכיות מתקפלות COMFORT   סגירת מרפסת זכוכית COMFORT היא ללא ספק הפתרון המושלם עבור מי שרוצה לסגור את המרפסת בצורה היפה ביותר. העובדה כי מדובר על זכוכיות ללא פרופיל אלומיניום, הופכת את המערכת לאופציה האסתטית והנאה ביותר אשר משדרגת בקלות את מראה המרפסת עשרות מונים. בנוסף, התחושה כאשר אתם יושבים מול זכוכיות נקיות ומצוחצחות כאשר אין דברים שמפריעים באמצע, היא ממש כאילו אתם יושבים במרפסת פתוחה, רק שאתם לא צריכים להתחשב בתנאי מזג האוויר שבחוץ.

סגירת מרפסת זכוכית COMFORT – הפתרון המושלם למרפסת שלכם

כאשר מדובר על סגירת המרפסת בבית שלכם, אתם בטח מעוניינים בפתרון איכותי שיחזיק לשנים רבות ושלא יתקלקל לעיתים קרובות.

מערכת זכוכיות מתקפלות מסוג "COMFORT" נחשבת לאחת המערכות האיכותיות והיפות ביותר שקיימות.

אנו בטופ גלאס, יודעים שמדובר על מערכת הכוללת לוחות זכוכיות ללא כל פרופיל אלומיניום מה שהופך אותה לאסתטית ואלגנטית ביותר, וכזאת שמשקפת את הנוף בצורה הפנורמית והמלאה ביותר.

המערכת עשויה מהחומרים הטובים והאיכותיים ביותר כך שמצד אחד היא תהיה בעלת עמידות בכל תנאי מזג האוויר, ומצד שני תהיה קלה ונוחה לשימוש, ולפתיחה וסגירה.

למה כדאי לבחור דווקא במערכת זכוכיות מתקפלות COMFORT  

סגירת מרפסת זכוכית COMFORT היא ללא ספק הפתרון המושלם עבור מי שרוצה לסגור את המרפסת בצורה היפה ביותר.

העובדה כי מדובר על זכוכיות ללא פרופיל אלומיניום, הופכת את המערכת לאופציה האסתטית והנאה ביותר אשר משדרגת בקלות את מראה המרפסת עשרות מונים.

בנוסף, התחושה כאשר אתם יושבים מול זכוכיות נקיות ומצוחצחות כאשר אין דברים שמפריעים באמצע, היא ממש כאילו אתם יושבים במרפסת פתוחה, רק שאתם לא צריכים להתחשב בתנאי מזג האוויר שבחוץ.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button