סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת: מה זה בדיוק ולמי זה מתאים

בשביל מה אנחנו צריכים סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת למרפסת שלנו?

במאמר זה נסביר על מספר סיטואציות, בהן נצטרך להתקין ולהשתמש בסגירת מרפסת זכוכית מתקפלת.

כשאנחנו רוצים לשבת עם כוס הקפה במרפסת, להסתכל על הנוף, לראות את הזריחה או את השקיעה, לנשום אויר ופשוט ליהנות מהחיים זה אחד הדברים היותר כיפים ויותר ממלאים.

ואז מגיע החורף, ונהיה קר, גשום, סוער ולא נעים והמרפסת הופכת להיות לא שימושית למשך מספר חודשים.

איזה מזל שזה לא חייב להיות ככה ויש אפשרות להפוך את המרפסת לשימושית וכיפית במשך כל עונות השנה גם כאשר קר וגשום כל זאת בעזרת זכוכית מתקפלת.

מה זה בדיוק סגירת מרפסת בעזרת זכוכית מתקפלת?

רבים מכירים את בתי הקפה והמסעדות שיש להם סגירת מרפסת זכוכית עם אזורי ישיבה בחוץ אשר במהלך עונת הקיץ ועונות המעבר הכל פתוח ופשוט יושבים בשולחנות, ומקסימום בקיץ יש שמשיות ואז בחורף כאשר גשום וקר ולא נעים לשבת ככה פתאום מותקנים שם קירות וחלונות זכוכית שהופכים את האזור לסגור ומקורה, מה שמאפשר להשתמש באזור ללא תלות במזג האויר.

אז אותה סגירה שפעם הייתה אפשרית ומותאמת בעיקר למקומות כאלו, אפשרית היום גם במרפסות בבתים בין אם מרפסת של גינה או מרפסת בדירה בבניין מגורים.

למי מתאים לבצע סגירה של מרפסת זכוכית מתקפלת?

סגירה של מרפסת היא פתרון שמתאים לכל מי שרוצה וחשוב לו להמשיך להשתמש במרפסת ללא קשר או תלות במזג האויר, ועדיין חשובה לו הנראות של המרפסת, שכן סגירת מרפסת בעזרת חלונות זכוכית עוזרת מצד אחד לסגור את המרפסת ולהפוך אותה לסוג של חדר סגור אך מכיוון שמדובר על חלונות מעוצבים ולא סתם חלון מאולתר יש השפעה על נראות המרפסת שהופך אותה לשימושית מבלי שצריך להתפשר על הנראות שלה.

היתרון של סגירת מרפסת בעזרת זכוכית מתקפלת הוא שניתן לפתוח ולסגור את הזכוכית בהתאם לצורך ולרצון כך שאם יש ימים יפים ונעימים אפשר לפתוח את הזכוכית ולאפשר לאוויר הנעים לזרום ואם קר וגשום לסגור אותה.

מה היתרונות של סגירת מרפסת עם זכוכית מתקפלת?

סגירת מרפסת בעזרת זכוכית מתקפלת היא בעלת יתרונות רבים ולכן רואים אותה ביותר ויותר מרפסות. אחד היתרונות העיקריים זה שהיא הופכת את המרפסת לנעימה לשימוש ללא תלות במזג האויר.

היא נעשית בהתאמה אישית,  אפשר לבחור כמה כיוונים לסגור, את סוג הזכוכית המועדפת, מנגנון הנעילה ועוד.

הסגירה והפתיחה קלות ביותר ולא דורשות מאמץ מיוחד, הזכוכית מחוסמת ועמידה ביותר ובנוסף קל לנקות אותה. למעשה מדובר על פתרון קל ופשוט ליישום שמתאים לכל מרפסת באשר היא.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button