סגירת מרפסת זכוכיות TOP

המרפסת היא ללא ספק הצלה של ממש עבורנו. כאשר אנחנו שוהים בבית, ורוצים קצת לנשום אוויר צלול, אנחנו לא צריכים להתלבש ולצאת מהבית, אלא פשוט יכולים להיכנס למרפסת, לשבת ולנוח. אמנם, היתרון של המרפסת, הוא גם החיסרון שלה.

כאשר השהייה בחוץ לא מתאפשרת, כמו למשל בימי החורף שהגשם מכה בעוז, או בימות הקיץ אז השמש הישראלית מכה בנו ללא רחם.

בימים הללו, המרפסת הופכת להיות חסרת שימוש מאחר ואי אפשר לצאת אליה וליהנות.

כאשר אתם בוחרים לעשות סגירה של מרפסת עם זכוכיות, אתם יכולים להפוך את המרפסת, לחדר שימושי במשך כל השנה – כאשר בחוץ נעים אתם פותחים את הזכוכיות ונהנים ממרפסת רגילה ונעימה.

וכאשר בחוץ סוער, אתם פשוט סוגרים את הזכוכיות עם סגירת מרפסת זכוכית, ויכולים להשתמש בה ואפילו לשבת מול הנוף שנפרש מבעד לזכוכיות.

מהי בכלל מערכת לסגירת מרפסת באמצעות זכוכיות?

סגירת מרפסת באמצעות זכוכיות נפתחות הפכה להיות פופולרית מאוד בשנים האחרונות.

מדובר על זכוכיות אשר יוצרות כעין קיר שסוגר את המרפסת, ומאפשרות את השימוש בה במשך כל השנה.

אך היתרון שלהם שהם יושבים על מערכת המאפשרת פתיחה וסגירה קלה, כך שכאשר מזג האוויר נהיה נוח יותר ורוצים להחזיר את החדר להיות מרפסת, אפשר לבצע את זה בקלות רבה.

סגירות מרפסת זכוכיות TOP – איכות וחדשנות מערכת זכוכיות הזזה מתקפלות המכונה TOP נחשבת לאחת המערכות המובילות עבור סגירת מרפסות זכוכית. מדובר על מערכת מתקדמת אשר בנויה באופן מיוחד על מנת להיות עמידה גם בקומות גבוהות מאוד, כך שהיא לא מושפעת מרוחות חזקות ושאר תנאי מזג אוויר קיצוניים. במערכת ישנו מנגנון סגירה מיוחד אשר מאפשר סגירה חזקה במקרה של רוחות חזקות. החומרים ממנה עשויה המערכת הם מהטובים ביותר בשוק, כך שהיא אמורה להחזיק שנים רבות ללא בעיה. למה כדאי לבחור דווקא סגירות מרפסת זכוכיות TOP? למערכת זכויות TOP ישנם לא מעט יתרונות אשר בגללם כדאי לבחור דווקא בה עבור המרפסת שלכם. היתרון הגדול ביותר הוא כמובן המראה האסתטי והיפיפה של הזכוכיות אשר משקפות הנוף בצורה מושלמת, ומעניקות מראה יוקרתי וחדשני למרפסת. בנוסף, כאשר מדובר על מוצר שאמור להחזיק שנים רבות, החשיבות לכך שמדובר על מערכת חזקה ועמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים, היא גדולה מאוד. גם הגלגלים עליהם המערכת יושבת עשויים מחומריים איכותיים, כך שהם אמורים להחזיק לאורך זמן, ולשמור שהפתיחה והסגירה של המערכת תהיה קלה ונוחה במיוחד.

סגירות מרפסת זכוכיות TOP – איכות וחדשנות

מערכת זכוכיות הזזה מתקפלות המכונה TOP נחשבת לאחת המערכות המובילות עבור סגירת מרפסות זכוכית.

מדובר על מערכת מתקדמת אשר בנויה באופן מיוחד על מנת להיות עמידה גם בקומות גבוהות מאוד, כך שהיא לא מושפעת מרוחות חזקות ושאר תנאי מזג אוויר קיצוניים.

במערכת ישנו מנגנון סגירה מיוחד אשר מאפשר סגירה חזקה במקרה של רוחות חזקות.

החומרים ממנה עשויה המערכת הם מהטובים ביותר בשוק, כך שהיא אמורה להחזיק שנים רבות ללא בעיה.

למה כדאי לבחור דווקא סגירות מרפסת זכוכיות TOP?

למערכת זכויות TOP של חברת טופ גלאס, ישנם לא מעט יתרונות אשר בגללם כדאי לבחור דווקא בה עבור המרפסת שלכם.

היתרון הגדול ביותר הוא כמובן המראה האסתטי והיפיפה של הזכוכיות אשר משקפות הנוף בצורה מושלמת, ומעניקות מראה יוקרתי וחדשני למרפסת.

בנוסף, כאשר מדובר על מוצר שאמור להחזיק שנים רבות, החשיבות לכך שמדובר על מערכת חזקה ועמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים, היא גדולה מאוד.

גם הגלגלים עליהם המערכת יושבת עשויים מחומריים איכותיים, כך שהם אמורים להחזיק לאורך זמן, ולשמור שהפתיחה והסגירה של המערכת תהיה קלה ונוחה במיוחד.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button