סגירת מרפסת לחורף עם וילון זכוכית: איך לבחור את סגירת החורף שלכם?

מתי אנחנו צריכים להשתמש בסגירת חורף זכוכית? במאמר זה, אנו נסביר מספר אופציות שיש לשימוש עם סגירת חורף זכוכית למרפסת שלכם.

אין ספק שתקופת החורף היא תקופה יפה ויש אנשים רבים שאוהבים אותה.

הגשם, הרוחות, ושינוי מזג האויר לצד זה שהיא מביאה תחושה של ניקיון ויש משהו מאוד כיפי בלשבת במקום סגור בחימום עם כוס שוקו או קפה חם כשבחוץ סוער, קר וגשום.

יחד עם זאת, בתקופת החורף הרבה פעמים נמצאים פחות בחוץ בדיוק בגלל אותו מזג האויר אשר בין היתר משפיע גם על יכולת השימוש במרפסת, שכן במרבית הבתים המרפסת פתוחה בחלקה מה שהופך את הישיבה בה למאוד לא נעימה ואטרקטיבית.

בדיוק בשביל מקרים כאלו נוצר פתרון מעולה של סגירת חורף של מרפסת בעזרת זכוכית.

מה היא סגירת חורף זכוכית?

סגירת חורף זכוכית זוהי למעשה סגירה מיוחדת אותה עושים למרפסות אשר הופך את המרפסת מחלל פתוח למקום סגור לגמרי.

אם חדרים רגילים סגורים בארבעה קירות ובהם חלונות ודלתות, מרפסת הופכת להיות סוג של חדר סגור רק שבמקום קירות יש חלונות זכוכית, זאת אומרת שבחלק מהכיוונים באלו שאין בהם קירות, מותקנים חלונות עשויים זכוכית אשר יוצרים סגירה.

הסגירה היא לרוב דינמית, זאת אומרת שאפשר לפתוח ולסגור את החלונות בהתאם לצורך כך שאם למשל יש ימים חמימים ונעימים יותר ומעדיפים שהכל יהיה פתוח והאויר יזרום ניתן לעשות זאת, ובימים שהם יותר קרים, גשומים, סוערים או סגריריים אפשר לסגור את הזכוכיות בחזרה.

מתי צריך להשתמש בסגירת חורף עם זכוכית למרפסת שלכם?

לסגירה של מרפסת באמצעות זכוכית יש המון יתרונות. בין היתרונות זה הפיכה של המרפסת לברת שימוש ללא תלות במזג האויר שיכול להיות הפכפך.

יתרון נוסף הוא שמדובר על סגירה שעדיין מאפשרת לשבת במרפסת וליהנות מהנוף הנשקף ממנה שכן הזכוכית שקופה, האור נכנס והכל מרגיש גדול מואר ומרווח.

עוד יתרון שאפשר לציין זה את קלות ונוחות הניקוי של אותם חלונות זכוכית ולא פחות חשוב זה העיצוב שמקנה למרפסת סגירת הזכוכית, שכן מדובר על סגירה מתקדמת שמותאמת באופן אישי ופרטני לכל מרפסת בהתאם לצורך ולבחירת האדם.

איך לבחור את סגירת החורף שלכם למרפסת?

משום שמדובר על סגירה שנעשית בהתאמה אישית ומעבר לנראות יש חשיבות לבטיחות, חשוב להיעזר באיש מקצוע.

איש המקצוע ידע להתאים ולכוון מבחינה של האפשרויות לביצוע הסגירה שכן בהתאם לגודל המרפסת, הגובה שלה, האם צריך סגירה שכוללת רק חלונות משום שיש מעקה קיים או שצריך סגירה מלמטה עד למעלה, איזה סוג של זכוכית האם שקופה או חלבית או אנטי סאן וכדומה.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button