סגירת מרפסת עם זכוכית מתקפלת (וילון זכוכית)

הרבה מאוד אנשים רואים במרפסת שלהם את המקום האהוב ביותר עליהם בבית. זה המקום שמאפשר להם בסיומו של יום מתיש לשבת בנחת באוויר הצח, מבלי שצריך לצאת מהבית עם כל הכרוך בכך. 

יושבים עם האשה או לבד על כוס קפה אל מול הנוף הנשקף, ונרגעים מעמל היום. אולם, במשך לא מעט חודשים בשנה, הדבר הזה לא מתאפשר. 

בשיא חודשי החורף קר מדי בחוץ ולא נעים לשבת בשעות הערב בקור הזה. לעיתים אף יורד גשם ואם אנחנו לא רוצים להירטב כנראה ולא נצא החוצה. 

גם בחודשי הקיץ כאשר בחוץ לוהט, הישיבה הופכת להיות תענוג מפוקפק למדי. 

ולכן – מי שרוצה להנות מן המרפסת במשך כל חודשי השנה, חייב להכיר את הפתרון הטוב ביותר: סגירת מרפסת עם זכוכית מתקפלת.

וילון זכוכיות דגם "טופ" עם וילון הצללה

וילון זכוכית הינו פתרון מושלם לסגירת המרפסת והפיכתה למקום מוגן מפני תנאי מזג האוויר – מבלי לאבד את הייחודיות של המרפסת שזה כמובן הנוף שנשקף ממנה. כאשר אתם סוגרים את המרפסת באמצעות לוחות זכוכיות שקופות, ניתן עדיין לצפות בצורה פנורמית בנוף מבעד לזכוכיות. ועל כן, מי שרוצה פתרון לסגירת המרפסת מבלי שיצטרך לוותר על הנוף שנשקף ממנה – אין ספק שמדובר על הפתרון הטוב ביותר.

סגירות מרפסת זכוכיות TOP – איכות וחדשנות מערכת זכוכיות הזזה מתקפלות המכונה TOP נחשבת לאחת המערכות המובילות עבור סגירת מרפסות זכוכית. מדובר על מערכת מתקדמת אשר בנויה באופן מיוחד על מנת להיות עמידה גם בקומות גבוהות מאוד, כך שהיא לא מושפעת מרוחות חזקות ושאר תנאי מזג אוויר קיצוניים. במערכת ישנו מנגנון סגירה מיוחד אשר מאפשר סגירה חזקה במקרה של רוחות חזקות. החומרים ממנה עשויה המערכת הם מהטובים ביותר בשוק, כך שהיא אמורה להחזיק שנים רבות ללא בעיה. למה כדאי לבחור דווקא סגירות מרפסת זכוכיות TOP? למערכת זכויות TOP ישנם לא מעט יתרונות אשר בגללם כדאי לבחור דווקא בה עבור המרפסת שלכם. היתרון הגדול ביותר הוא כמובן המראה האסתטי והיפיפה של הזכוכיות אשר משקפות הנוף בצורה מושלמת, ומעניקות מראה יוקרתי וחדשני למרפסת. בנוסף, כאשר מדובר על מוצר שאמור להחזיק שנים רבות, החשיבות לכך שמדובר על מערכת חזקה ועמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים, היא גדולה מאוד. גם הגלגלים עליהם המערכת יושבת עשויים מחומריים איכותיים, כך שהם אמורים להחזיק לאורך זמן, ולשמור שהפתיחה והסגירה של המערכת תהיה קלה ונוחה במיוחד.

וילון זכוכיות דגם "טופ" ללא וילון

את דגם "טופ" מבית טופ גלאס אפשר לקבל בשני תצורות: עם וילון הצללה שנמצא בחלק העליון של לוחות הזכוכיות, ובלי. 

וילון ההצללה מאפשר לשבת במרפסת גם בזמנים שבהם השמש מסנוורת והישיבה במרפסת הופכת להיות לא נעימה. בשני הדגמים הפתיחה והסגירה מתבצעת בצורה קלה ונוחה ללא צורך בהפעלת מאמץ.

נוף פנורמי – האם התשתיות הקבועות חוסמות אותו?

במערכת "טופ" מבית טופ גלאס אין תשתיות אשר חוסמות את הנוף הפנורמי, משום שלוחות הזכוכית נעות אך ורק על גבי מסילה הקבועה למעלה ולמטה, כך שאין שום דבר שחוסם מכם לראות את הנוף בצורה המלאה ביותר – גם כאשר המערכת סגורה לחלוטין.

האם יש צורך בהיתר לצורך סגירת מרפסת?

בכדי להתקין וילון זכוכית אצלכם במרפסת יש צורך להגיש בקשת היתר עבור סגירת מרפסת זכוכית כמו כל שינוי בחזית המבנה אשר מצריך בקשה להיתר בניה. 

כדאי להתייעץ עם איש מקצוע לפני תחילת התהליך בכדי לוודא שגם מבחינה הנדסית ההתקנה אפשרית. 

בכל מקרה, ישנן עיריות רבות שמעלימות עין מסגירת מרפסת באמצעות מערכת זכוכיות מתקפלות ולא עושות מזה עניין, והדבר נתון כמובן אך ורק לשיקולם של הלקוחות.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button