עבודות זכוכית בהתאמה אישית, יש עדיין?

אכן כן, יש עדיין עבודות זכוכית בהתאמה אישית, והאמת היא שעבודות אלו פופולאריות יותר מתמיד בשנים האחרונות. רגע לפני שאתם מאתרים זגגים, נפחים או מישהו אחר שעוסק בעיצוב זכוכית, ריכזנו עבורכם כמה דברים שכדאי לדעת, להפנים וכך למצוא את איש המקצוע הנכון.

כמה מילים על תיק העבודות של הזגג

האם כדאי להזמין זגג או נפח עבור עבודות זכוכית בהתאמה אישית? האם מציאת זגגים לעבודות זכוכית קשורה לבחינת תיק העבודות של הזגג? אם אתם שואלים את השאלות הנ"ל, אתם כנראה מחפשים זגגים לעבודות אשר מצריכות עיבוד, עיצוב וגימור סופי של זכוכיות מסוגים שונים. ככלל אצבע, את איש המקצוע שלכם תמיד צריך לבחור על פי תיק העבודות שלו. בין אם מדובר על זגג או נפח זכוכית, הבחירה באיש המקצוע הנכון תלויה במספר גורמים, כולל סוג העבודה הנדרשת, התקציב, והעדיפויות האישיות שלכם. אבל, כך או כך, תמיד יהיה חשוב לבחון את תיק העבודות של הזגג או הנפח.

מהם ההבדלים בין זגגים לבין נפחי זכוכית?

למעשה, קל מאוד להבדיל בין מציאת זגגים לעבודות זכוכית לבין מציאת נפחים:

 • תפקידי הזגג:
  • זגגים הם אנשי מקצוע המתמחים בעיבוד זכוכית. 
  • יכולים לבצע מגוון רחב של עבודות, כולל חיתוך, ליטוש, עיבוד, התקנה ועוד. 
  • זגגים בדרך כלל עובדים עם כל סוגי הזכוכית, כולל זכוכית רגילה, זכוכית מחוסמת, זכוכית אקוסטית ועוד.
 • תפקידי נפח הזכוכית: 
  • נפחים הם אנשי מקצוע המתמחים בייצור זכוכית. 
  • נפחים יכולים ליצור זכוכית בהתאמה אישית, כולל זכוכית עם צורות מורכבות, הדפסים, ציורים ועוד. 
  • נפחי זכוכית בדרך כלל עובדים עם זכוכית רגילה, אך הם יכולים גם לעבוד עם זכוכית מחוסמת ואקוסטית.

אילו עבודות זכוכית נפוצות בהתאמה אישית?

בין אם אתם צריכים מציאת זגגים לעבודות זכוכית מסוג כזה או אחר, ישנן כמה עבודות שנחשבות נפוצות יותר. לדוגמה: עבודות זכוכית בהתאמה אישית עשויות לכלול יצירת חלונות, דלתות, מדרגות מזכוכית מחוסמת, מעקות זכוכית, מחיצות משרדיות ועוד. בתוך כך, העלות של עבודות זכוכית יכולה להשתנות בהתאם לסוג העבודה הנדרשת, אבל גם בהתאם לחומרי הגלם המשמשים ולמיומנות של איש המקצוע הנדרש לפרויקט. כמו כן, חלק מהזגגים מתבקשים לייצר גם מדפי זכוכית מעוצבים, כאשר אלו בד"כ יצטרכו לעמוד בתקני בטיחות מסוימים, במיוחד אם מדובר במשקל רב אשר ירבוץ בעתיד על המדף לאחר התקנתו.

לסיכום, באיזה איש מקצוע לבחור? 

בסופו של דבר, מציאת זגגים לעבודות זכוכית היא לא מורכבת מאוד. כל מה שצריך לעשות זו בדיקה מקיפה של השוק, כולל השוואת מחירים לעבודות זכוכית בהתאמה אישית. כאשר עושים את סקר השוק הנ"ל, הכולל גם השוואת עלויות עבודות זכוכית, מומלץ לדלות 2 – 3 הצעות מחירים מזגגים שונים. זאת, בעוד שבמקביל להשוואת המחירים יהיה כדאי גם לערוך השוואת ביקורות, דירוגים והמלצות על זגגים שונים. טיפ אחרון מאיתנו, השתדלו תמיד לאתר זגגים בעיר המגורים שלכם, ולא כאלו המספקים שירותים באזורים מרוחקים ממכם. כך תוכלו לחסוך בעלויות הפרויקט הסופיות. כלל האצבע הוא, שזגגים קרובים אליכם גאוגרפית בהכרח יהיו זולים יותר מאחרים המרוחקים ממכם.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button