מה הם היתרונות בזכוכיות נאספות לסגירת המרפסת שלכם?

כמעט כולם חולמים על מרפסת בבית. אך בישראל שלנו הקטנה מרפסת שמש זה גם אומר שינויי מזג אוויר די קיצוניים. בימי הקיץ חום קשה מאד, לחות גבוהה, ובימי החורף שכבר יש, רוחות חזקות, גשמים, ברד ובמקומות מסוימים גם שלגים.

זוהי בדיוק הסיבה שלא מעט אנשים להם מרפסות בבית בוחרים במוצר זכוכיות נאספות למרפסת שמביא עמו לא רק פונקציונליות גבוהה אלא גם ערך משמעותי לבית, ואסתטיקה עיצובית.

זכוכיות נאספות למרפסת – עולם של יתרונות

כשרכשתם או שכרתם דירה עם מרפסת כבר ראיתם את עצמכם יושבים בה בשעות הבוקר עם קפה מפנק, בשעות הערב עם ארוחת ערב או עם הדייט הרומנטי שתכננתם זמן כה רב.

יחד עם זאת, המציאות היא כזאת בישראל שגורמת לנו להבין שלא תמיד אפשר לממש את מה שמעוניינים, בפרט כאשר מזג האוויר כל כך מתעתע.

ימי הקיץ החמים לא מאפשרים לשבת במרפסת ללא הצללה ראויה, הלחות מגבירה את הבעייתיות בקיץ והשמש שורפת.

ימי החורף, כאשר הם כבר מגיעים, הם די סוערים ומביאים עמם גשמים רבים, ברד, ובמיקומים מסוימים גם שלגים ורוחות עזות מלאות באבק.

זהו בדיוק הרגע להזמין זכוכיות נאספות למרפסת שהופכות את כל השהות בתוכה לאיכותית, ונטולת אלמנטים מתעתעים של מזג האוויר.

הזכוכיות מאפשרות אטימה מאסיבית שמונעת מרוחות, גשמים, אבק וחרקים להכנס אל תוך המרפסת.

אפשר להזמין אותן בעיצובים ייחודיים או מוכנים מראש, וליהנות גם מבידוד רעשים והצללה בימי השמש, או הגנה בימי החורף הקפואים והגשומים.

ומעבר להכל, אתם פשוט יוצרים לעצמכם עוד חדר כאשר אתם מעוניינים בכך, עם הנאה מלאה מהנוף ללא ביטול הטבע או הנוף העירוני מול עיניכם.

זכוכיות אלו מתאימות לא רק לבתים בבניינים להם מרפסות שמש אלא גם למרפסות גינה, גגות, חצרות ואף לבתים פרטיים ובתי עסק. בבתי עסק אפשר להשתמש בהן בתור מחיצה לחללים משותפים.

ממה מושפעת עלות הזכוכיות?

עלות הזכוכיות מושפעת מפרמטרים טכניים. עובי הזכוכית, גודלה, היכן היא מותקנת, מה מטרתה והאם היא כמובן מחוסמת באופן רגיל או מוגבר.

מעבר לכך, לכל לקוח ולקוח יש הצעת מחיר המותאמת לו אישית כך שהעלות היא באמת מאד אינדיבידואלית.

בוחרים באיכות חיים גבוהה

כאשר אתם בוחרים מוצר, אתם לא בוחרים רק את המוצר אלא גם את אנשי המקצוע המתאימים לכם אותו ומתקינים לכם אותו. בחירת חברה מקצועית ובעלת ניסיון, וותק ושירות מהטובים ביותר תעניק לכם לא רק איכות חיים גבוהה, אלא גם שקט וביטחון.

'טופ גלאס' היא חברה מקצועית מהמובילות בישראל בתחומה. החברה מייבאת את מוצריה מהמותגים המובילים בעולם. המוצרים עומדים בתקנים המחמירים ביותר, ומותקנים במקצועיות ובאחריות.

החברה דוגלת בערכי מצוינות, ושמה לה למטרה לדאוג לבטחון ולשביעות הרצון של לקוחותיה לפני הכל.

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירות אישי, מקצועי, אדיב וסבלני לצד מקצועיות ברמה גבוהה מהסטנדרט – צרו איתנו קשר.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button