וילון זכוכית למרפסת: היתרונות של סגירת מרפסת זכוכית על שאר הפתרונות בשוק

למה יותר ויותר אנשים בוחרים בוילון זכוכית למרפסת? במאמר הבא תוכלו למצוא את כל התשובות בנושא סגירת מרפסת עם וילון זכוכית ולהבין מאיפה נובעת ההתלהבות הגדולה.

במה בכלל מדובר, ואיך סגירת מרפסת זכוכית עם וילון זכוכית יכולה להשפיע על איכות החיים שלכם ולשנות את חייכם?

הבעיות הנפוצות של בעלי המרפסות בישראל

אם אתם נמצאים כאן, כנראה שגם אתם בעלי מרפסת.

מרפסת היא דבר נהדר שתורם לנכס מהרבה בחינות, אך למרבה הצער היא מביאה איתה הרבה בעיות שאותן אתם בטח מכירים היטב: פגעי מזג אוויר כמו מי גשם, רוחות וברד שיכולים להרוס את הריהוט שנמצא במרפסת.

הצורך לסגור את הגישה למרפסת בגלל תנאי מזג אוויר לא נוחים, וכך לוותר על הנוף ועל האוויר הצח.

הצורך בהשגחה על ילדים בקרבת המרפסת, וחוסר שימוש בחלל המרפסת לעיתים קרובות.

איך ניתן להמשיך להנות מכל היתרונות של בית עם מרפסת, מבלי לסבול מהחסרונות?

הפתרון: סגירת מרפסת ע"י וילון זכוכית

וילון זכוכית הוא פתרון החלומות לבעיית המרפסת שלכם – הוא יוכל לאפשר לכם להנות מכל היתרונות וינטרל את כל החסרונות.

וילון זכוכית, כמו שניתן להבין מהשם, הוא סוג של סגירה עבור המרפסת שלכם, שבה כל חלונות הזכוכית יכולים להיאסף לצד אחד במרפסת או להיות פתוחים כמו קיר אחד גדול מזכוכית.

לוחיות הזכוכית מחוברות למעלה ולמטה על מסילות, מה שמאפשר פתיחה קלה ומהירה ולא מצריך שימוש במסגרות חלון כבדות שחוסמות או משבשות את הנוף שלכם.

היתרונות של סגירת המרפסת ע"י וילון זכוכית למרפסת (זכוכיות מתקפלות)

אז למה בעצם לבחור בזכוכיות מתקפלות עבור המרפסת שלכם?

הנה רשימה של כל היתרונות שתוכלו להנות מהם אם תבחרו להתקין וילון זכוכית למרפסת.

  • שקיפות מלאה ושמירה על נוף מלא – כאמור, הדבר היחיד שהזכוכיות צריכות כדי לתפקד הן מסילות אלומיניום בצד העליון והתחתון, כך שאין שום דבר בין כל לוח זכוכית שעלול להפריע לכם להנות מכל הנוף שנשקף מהמרפסת שלכם.
  • אטימה הרמטית של החלל – וילון הזכוכית ימנע מהחלל שלכם להרטב מגשמים, ויאטום אותו לחלוטין מפני מזיקים כמו חרקים, זבובים, ציפורים וכו'.
  • הגנה מפני רוחות עזות כל מזג אוויר – הסגירה ההרמטית של המרפסת תאפשר לכם להנות מהחלל שלה גם כאשר יש רוחות חזקות בחוץ, בלי חשש שהיא תישבר או תיסדק.
  • הגנה מפני גשמים – מרגע הרכבת וילון הזכוכית, שום רהיט או מערכת ישיבה לא יצטרכו להיזרק או להיות מוכנסים בבהלה הביתה בגלל גשמים. תוכלו להנות במרפסת שלכם גם כאשר יורד מבול בחוץ.
  • פתיחה פשוטה של המערכת – מערכת ההפעלה של וילונות הזכוכית קלה לתפעול, כך שכל אדם בכל גיל או מצב יוכל לפתוח או לסגור את הווילונות במהירות ובפשטות.
  • סגירה ע"י מנגנון בטיחות לילדים ונגד פריצות – בטיחות היא הדבר החשוב ביותר כאשר אתם מכניסים משהו לבית שלכם, ולכן דאגנו למנגנון בטיחות שישמור עליכם ועל הילדים שלכם וימנע נפילות ותאונות. בנוסף, וילון הזכוכית יאפשר לכם לישון בשקט בלילה הודות לסגירה הבטיחותית הזו שגם עמידה בניסיונות פריצה.

וילון זכוכית למרפסת של חברת טופ-גלאס – המוצר האיכותי בישראל

אם גם אתם מעוניינים להנות מכל היתרונות של וילון זכוכית למרפסת, חשוב שתפנו לבעלי מקצוע מנוסים, בעלי ידע וניסיון בתחום סגירת מרפסות, וכמובן – חשוב מאוד לא להתפשר על סוג הזכוכית שאתם בוחרים.

בדיוק עבור אנשים כמוכם, שמעוניינים רק בטוב ביותר, הקמנו את טופ-גלאס, יצרנית של מערכות זכוכית מתקדמות לבית לעסק ולמרפסת.

אצלנו תוכלו לבחור ממבחר מערכות זכוכית מתקדמות ולהנות מארבעה סוגי זכוכית שונים, המותאמים אישית לצרכים הייחודיים שלכם, וכולן בסטנדרט האיכותי ביותר שניתן למצוא בארץ לכל המערכות שלנו תו תקן של מכון התקנים ותוי תקן בין לאומיים נוספים.

בנוסף תוכלו להנות ממגוון פתרונות שונים לסגירת מרפסות וחללים, כמו דלתות הזזה, זכוכיות נאספות לעסקים או פאטיו, וכמובן וילון זכוכית למרפסת.

המחיר של סגירת מרפסת עם וילון זכוכית

סגירת מרפסת על ידי וילון זכוכית היא לא תהליך זול, אך הוא שווה בהחלט את נחת הרוח הרבה שתחוו ממנו – הנאה מחודשת מהנוף, מהחלל, מהרהיטים שלכם, וללא כל החסרונות שהכרתם בעבר.

כאשר אתם מבצעים שינוי כה מהפכני בבית ובאורח החיים שלכם, חשוב שתבחרו במוצר האיכותי ביותר בשוק, שיבטיח שתהנו מיתרונות אלו עוד זמן רב.

טופ גלאס מציעה עבורכם מערכות זכוכית מתקדמות מארבעה סוגי זכוכית שונים, כדי שתוכלו לסגור את המרפסת שלכם בצורה שהכי נוחה ומתאימה לכם: זכוכית מחוסמת בעובי 8 עד 10 מ"מ, וזכוכית מחוסמת טריפלקס בעובי 8 עד 10 מ"מ. הזכוכיות שלנו עמידות בפני רוחות, גשמים ואף ברד, והודות לעמידות הגבוהה שלהן, הן משמשות לקוחות רבים  בצורה בטוחה ויעילה.

העלות של סגירת מרפסת נעה בין 1,500 שח ל 1,650 שח למטר מרובע המחיר תלוי בעובי הזכוכית וסוג המערכת.

את המחיר ניתן לחשב לפי הכפלה של אורך המעקה כפול גובה מהמעקה לתקרה או מהרצפה לתקרה תלוי כפול המחיר.

מחירון מערכות זכוכית מתקפלות למרפסת למ"ר לפי סוג הזכוכית של המערכת

אנ טופ גלאס מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו! אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת דבר אשר חיוני עבור מרפסות במגדלים עם רוחות עזות. להלן המחיר לפי סוג הזכוכית:

  • זכוכית 8 מ"מ – מחיר 1,500₪ למ"ר
  • זכוכית 10 מ"מ – מחיר 1,600₪ למ"ר
  • זכוכית טריפלקס + זכוכית מחוסמת 8 מ"מ – מחיר 1,550₪ למ"ר
  • זכוכית טריפלקס + זכוכית מחוסמת 10 מ"מ – מחיר 1,650₪ למ"ר

את המחיר תחשבו כך:

אורך המעקה * גובה הסגירה * המחיר

סגירת מרפסת זכוכית עם טופ-גלאס

אם גם לכם יש מרפסת שאתם לא מנצלים את מלוא הפוטנציאל שלה, ואתם מעוניינים לשדרג את המראה והערך של הבית, להעלות את רמת איכות החיים שלכם, ולהנות מעוד חלל שימושי בכל ימות השנה, וילון הזכוכית של טופ גלאס הוא הפתרון עבורכם.

צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נשמח לייעץ לכם, להעניק לכם הצעות מחיר, ולענות על כל שאלה מרגע שיחת הטלפון הראשונה ועד סיום ההתקנה.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button