מקלחון זכוכית או אמבטיה עם וילון?

כאשר ההתלבטות היא בין מקלחון זכוכית או אמבטיה עם וילון, הבחירה צריכה ליפול לא רק על התקציב, אלא גם על הפקטור של הפרקטיות. כיצד בוחרים, מה צריך לקחת בחשבון וממה חשוב להיזהר? – קראו וגלו.

מקלחון זכוכית, וילון וההעדפות האישיות

הבחירה בין מקלחון זכוכית לאמבטיה עם וילון היא בחירה אישית, שתלויה בהעדפות, בצרכים ובסגנון העיצובי שאתם מעוניינים בסופו של דבר לקבל בחדר המקלחת שלכם. בעוד כי מקלחון זכוכית מספק אטימה מלאה של אזור הרחצה, לרבות אטימת מים, למעשה אין צורך לדאוג לכך שהמים ידלפו החוצה ויגרמו נזקים לריצוף או לריקבון הקירות. הנה עוד 2 יתרונות של החלפת אמבטיה למקלחון זכוכית או פלסטיק:

תחזוקה קלה: מקלחון זכוכית קל לניקוי ופחות נוטה להצטברות של עובש, בהפוך מווילון שנוטה לפתח עובש עליו לאורך זמן. 

מראה מודרני: מקלחון זכוכית מייצר בחדר האמבטיה מראה אלגנטי, בעוד שווילון מייצר מראה יותר פשוט.

מם היתרונות של אמבטיה עם וילון?

אם אתם מעצבים את ביתכם עם תקציב מוגבל, אין ספק שהתקנת וילון אמבטיה תהיה חסכונית יותר מאשר התקנת מקלחון זכוכית. כמו כן, יש עוד כמה יתרונות שחשוב להכיר בווילונות אמבטיה. למשל, מבחינת התפוסה של השטח, וילון לרוב תופס פחות מקום מאשר מקלחון זכוכית. אבל מאידך, החסרונות הם מהותיים, כמו למשל הנושא של זליגת המים החוצה. מבחינת עלות מול תועלת, קחו בחשבון שווילונות הינם פריטים שצריך להחליף אותם מדי פעם כדי למנוע הצטברות של עובש. בהפוך מכך, מקלחון זכוכית רוכשים פעם אחת וכל שנותר לעשות הוא לנקות אותו במרוצת השנים.

כיצד להחליט בין מקלחון לווילון אמבטיה?

אם אתם מתלבטים בין החלפת אמבטיה למקלחון לבין התקנת וילון, אנחנו ממליצים לקחת בחשבון כמה פקטורים שיעזרו לכם להחליט בצורה מושכלת יותר. לצורך העניין, חשוב לקחת בחשבון את הנושא של גודל המקלחת. מכיוון שמקלחונים תופסים יותר מקום מאשר וילונות אמבטיה, חשוב מלכתחילה לבדוק האם התקנת המקלחון בכלל כדאית, אפשרית או משתלמת מבחינת הניצולת של שטח חדר האמבטיה. כמו כן, תקציבית, אם אתם מחפשים פתרון זול, אמבטיה עם וילון היא הבחירה הנכונה עבורכם.

לסיכום, כיצד חוסכים עלויות?

לסיכומו של דבר, הבחירה בין מקלחון זכוכית לאמבטיה עם וילון היא בחירה שלכם ושלכם בלבד. היא תלויה בהעדפות ובצרכים שלכם, ואם אתם מעוניינים במניעת זליגת מים, תחזוקה קלה ומראה אלגנטי, מקלחון זכוכית הוא בחירה מעולה. ככל שתתאימו את הפתרון לצרכים האישיים שלכם יותר במדויק, ככה תוכלו לחסוך בעלויות ולא להוציא כספים על אלמנטים שאתם לא בהכרח צריכים. לאחר שתחליטו מה אתם מעוניינים להתקין בחדר המקלחת, ההמלצה הבאה תהיה לערוך השוואת מחירים בין מתקיני מקלחונים לאמבטיה. בעוד שהשוואת המחירים יכולה לחסוך לא מעט כסף, חשוב שלא תוותרו עליה. רק כך מוצאים את הפתרון הנכון ובמחיר הנכון.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button