מערכת זכוכיות נאספות ACCORDION

זכוכיות נאספות הפכו להיות הפתרון הפופולרי ביותר עבור מקומות בהם יש צורך בהפרדה בין חללים וכן עבור סגירת מרפסות.

המערכות השונות על שלל סוגיהם נועדו לנצל בצורה מרבית את יתרונות הזכוכית וליצור קיר שקוף אשר מצד אחד יכול להגן מפני מה שקורה בצד השני, אך גם להיפתח בצורה קלה ולהפוך להיות חלל אחד.

לדוגמא, במקרה של סגירת מרפסת באמצעות זכוכיות נאספות, המטרה של לוחות הזכוכית היא להגן על המרפסת מפני תנאי מזג האוויר שבחוץ, אם זה הקור והגשם או השמש הלוהטת, אך מצד שני לא להפוך את המרפסת לחדר אטום כמו שאר החדרים, אלא עדיין מקום שכיף לשבת בו בזכות הנוף אשר הנשקף ממנו.

מהי בכלל מערכת זכוכיות נאספות?

ישנם סוגים רבים של מערכות זכוכיות נאספות אשר נבדלות ביניהם בצורת הפתיחה, וממילא גם בהתאמה למקומות שונים, ובצורך בשימוש בפרופילי אלומיניום להחזקת הלוחות. ישנם גם מערכות המאפשרות פתיחה חשמלית באמצעות שלט רחוק כך שאפשר לפתוח אותם בלחיצת כפתור.

אולם, באופן כללי ניתן לומר כי הרעיון הוא שהמערכת מאפשרת פתיחה וסגירה של לוחות הזכוכית בקלות מרבית, בכדי שנוכל לקבוע בכל רגע נתון, האם אנחנו רוצים אותם סגורים או פתוחים או אפילו פתוחים חלקית. לכל מערכת ישנם החסרונות והיתרונות שלה, כאשר ישנם מערכות שבולטות בעיצוב שלהם ובמראה האסתטי, ישנם כאלה שנוחות יותר לשימוש ותפעול, וישנם כאלה שנועדו למקומות עם תנאי מזג אוויר קשים או רוחות חזקות כמו אלו הקיימות בקומות גבוהות במיוחד וכדומה.

מערכת זכוכיות נאספות ACCORDION  – ליהנות מכל העולמות

הבחירה במערכת זכוכיות נאספות ACCORDION היא ללא ספק בחירה חכמה ונבונה בין אם מדובר על סגירת מרפסת זכוכית או חציצה בין חללים.

מדובר על מערכת זכוכיות נאספות איכותית ביותר, אשר מתאימה עבור סגירה של מקומות ישרים.

היא מאפשרת חציצה נוחה בין חללים שונים וסגירה של מרפסת, כך שהפתיחה והסגירה תהיה קלה במיוחד.

המערכת נחשבת לייחודית מאוד בטכניקה שלה, והיא מאפשרת גמישות מלאה בפתיחה והסגירה של הזכוכיות. לוחות הזכוכית נעים בצורה חלקה במיוחד על גבי גלגלי סילקון קשיחים ועמידים, ככה שגם במבנה גדול במיוחד, עדיין תנועת החלון תישאר חלקה ושקטה.

בנוסף, המערכת עשויה מהחומרים האיכותיים ביותר ונחשבת עמידה במיוחד כך שהיא מתאימה עבור תנאי מזג האוויר השונים, מה שגורם לה ליהנות מכל היתרונות – גם נוחות שימוש מקסימלית, גם מראה אסתטי ונקי, וגם איכות ועמידות לאורך זמן.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button