מערכת זכוכית חשמלית: היתרונות של המערכת לבית שלכם

השנים האחרונות הביאו לכך שמרפסות בבתים זהו דבר מאוד נפוץ ומקובל, זה יכול להיות בניין חדש שבונים עם מרפסות או בניין שעובר שיפוץ ומוסיפים לו מרפסות, בכל מקרה מרפסת בבית הפכה לדבר מאוד מבוקש שאף מעלה את ערך הנכס.

מה עושים עם מרפסת בחורף

מרפסת היא מאוד שימושית בקיץ ובעונות המעבר הנעימות, אך בחורף כאשר קר, גשום סוער ולא נעים להיות בחוץ וגם המרפסת הופכת לפחות שימושית.

יש אפשרויות שונות לעשות סגירת חורף, זה משהו מאוד מוכר ממסעדות ובתי קפה אשר בעונת החורף עושים סגירה מיוחדת של המרפסת והמתחם החיצוני, ובשנים האחרונות התפתח פתרון למרפסות של בתים פרטיים של מערכת זכוכיות חשמלית המשמשת בין היתר לסגירה גם בעונת החורף מה שמאפשר ליהנות מהמרפסת גם בעונה זו.

מה זה מערכת זכוכיות חשמלית

מערכת זכוכיות חשמלית היא למעשה מערכת חכמה המסייעת לסגור את המרפסת הפתוחה בצורה טובה ומקצועית על ידי חלונות זכוכית שאינם קבועים אלא ניידים.

המרפסת נסגרת על ידי חלונות זכוכית מה שמבודד אותה מהרוחות, הגשמים ומזג האויר, ושומר על המרפסת חמימה, נעימה, יבשה וכיפית לשימוש.

זוהי מערכת חכמה שיש לה יתרונות רבים ולכן רואים אותה יותר ויותר במרפסות בבתים ברחבי הארץ.

מה היתרונות של מערכת זכוכיות חשמלית

המערכת היא בעלת יתרונות רבים כמו למשל זה שהיא מאפשרת להמשיך להשתמש במרפסת גם בעונת החורף, לשבת בחוץ ולראות את הגשם, לארח במרפסת ולאכול שם ארוחות, למעשה מה שעושים במרפסת בקיץ אפשרי עכשיו גם בחורף.

בנוסף מדובר על סגירה דינמית, זאת אומרת שבחורף היא סגורה וכאשר נהיה מזג אויר נעים פותחים אותה בקלות ומחזירים את המרפסת להיות פתוחה ומאווררת. מדובר על מוצר פרמיום איכותי ביותר, בעל מראה מעוצב, יוקרתי ומודרני.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button