מערכת זכוכיות נאספות TERASA

כל אדם שגר בדירה עם מרפסת יודע כי למרפסת ישנה השפעה גדולה על כל הבית. היא משפיעה על זרימת האוויר וכיוון הרוח, על כמות האור שחודרת לבית, על הטמפרטורה בתוך הבית, וכמובן היא מאפשרת לנו לעשות דברים שלא עושים בבית, כמו למשל לפתוח מנגל או לשבת בנוח באוויר הפתוח.

בעבר, המרפסת הייתה חדר שבו אפשר להשתמש רק כאשר מזג האוויר בחוץ היה מאפשר את זה. אם בחוץ היה סוער וגשום, היינו בורחים פנימה אל הבית, וגם כאשר השמש הייתה חזקה ומסנוורת, לא באמת היה אפשר לשבת וליהנות מהמרפסת.

אולם כיום, ישנם פתרונות רבים המאפשרים שימוש במרפסת בכל עונות השנה אשר בזכותם המרפסת לא חייבת לעמוד מיותמת אפילו ליום אחד.

מערכות זכוכיות נאספות – הפתרון המושלם לכל מרפסת וחלל

ישנם סוגים רבים של פתרונות לסגירת מרפסת, אך השימוש במערכת זכוכיות נאספות הוא ללא ספק הנוח והאסתטי ביותר.

מדובר על פתרון פופולרי שמשמש עבור סגירת מרפסות וחללים שונים אשר בנוי מלוחות זכוכיות גדולות אותם ניתן לאסוף בקלות למקום האחד.

היתרון הגדול בכך הוא כמובן העובדה שאתם יכולים בקלות לשלוט על מצב המרפסת שלכם, ברגע שאתם רק רוצים אתם יכולים לפתוח את הזכוכיות ולגרום למרפסת להיות פתוחה לאוויר ולנוף, וברגע שהחלטתם לסגור, אתם יכולים בקלות להפוך את המרפסת לחדר מוגן שממנו נשקף הנוף בצורה פנורמית מלאה.

מהי מערכת זכוכיות נאספות TERASA?

מערכת זכוכיות נאספות TERASA היא מערכת מתקדמת ואיכותית היושבת על גבי פרופיל אלומיניום תחתון נמוך שנועדה לחציצה בין חללים ולסגירת מרפסות בצורה הנוחה והאסתטית ביותר. מדובר על מערכת זכוכיות אשר עומדת ללא פרופילי אלומיניום אנכיים מה שיוצר מראה חלק ללא הפרעות.

כאשר מדובר על סגירת מרפסת העובדה הזאת מאפשרת לשבת במרפסת גם כאשר הזכוכיות סגורות, וליהנות בצורה מיטבית מצפייה בנוף, כאילו אנחנו יושבים במרפסת פתוחה לחלוטין. המערכת מתאימה לכל חלל עד גובה תקרה של 2.8 והיא משמשת גם עבור חלוקת חללים שונים בבתי מגורים, משרדים וכדומה.      

מערכת זכוכיות נאספות  TERASA – איכות ועמידות לאורך זמן

עם כל הכבוד למראה האסתטי ולנוף הפנורמי שהמערכת מאפשרת לנו לראות, הדבר החשוב ביותר כאשר ניגשים לרכוש מערכת לסגירת מרפסת, הוא האיכות. אמנם, גם בנושא זה ל – TERASA יש לא מעט מה להציע.

מדובר על מערכת חזקה ואיכותית אשר כל פרט ופרט ממנה עשוי מהחומרים העמידים והחזקים ביותר כך שתוכלו להיות בטוחים שהיא תחזיק לאורך שנים רבות מבלי להתקלקל.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button