מהי השיטה הטובה ביותר לבחירת ויטרינה יציאה למרפסת

 כאשר אנו מעוניינים לשפץ את הדירה שלנו הכוללת מרפסת, אחד מהדברים הכי חשובים היא עצם בחירתה של חלון ויטרינת היציאה.

חלון ויטרינה יציאה למרפסת הוא אחד מהאלמנטים שתורמים לעיצוב הבית ואפיונו מחדש ויכול להפוך את הבית למרשים ומרהיב. חלון ויטרינה מתקפל המכונה וילון זכוכית, הפך לפריט חובה שגורם לשדרוג גדול בחלל הבית.

קיימים סוגים רבים של חלונות ויטרינה בשוק ולכן חשוב לבחור את חלון הויטרינה אשר יהיה הטוב ביותר עבורנו

חלון ויטרינה יציאה למרפסת או לעסק?

ראשית, כמובן שגודל הויטרינה בבית שונה באופן מהותי מאשר ויטרינה בעסק לדוגמא, אשר שם, לעיתים קרובות, גודל הזכוכית תהיה קטנה יותר, בעוד בבית, היא גדולה משמעותית.

נקודה חשובה שחשוב להדגיש לא פחות, היא עצם שימושה של חלון הויטרינה בעסק לעומת זו שבבית. בדרך כלל, בתוך עסק אנו מקפידים על ויטרינה אשר תשתלב בצורה אלגנטית ויפיפיה, זאת כדי להדגיש את המרחב בעסק וליצור תחושה יותר הייטקיסטית.

למרות כל האמור לעיל, אלה דעות ישנות. כיום, הויטרינה בבית מספקת אלמנט תצוגה לא פחות קריטית ומשמעותית ולכן בחירתה הפכה קשה יותר, מאשר בעבר.

האם חלון ויטרינה יציאה למרפסת נחשבת בטיחותית?

זו שאלה שעולה אצל אנשים רבים. "איך נדע כי הויטרינה בטיחותית"? על שאלה זו, אנו צריכים לשאול את המומחים בתחום כאשר אנו רוצים לרכוש את הויטרינה המיועדת ליציאה למרפסת, היא עצמה מגיע כלוח זכוכית אשר מתאפיין בגודלו – בדרך כלל מגיע כיחידה גדולה ולא מחולק לחלקים שונים כמו בסוגים אחרים.

לכן, יש לברר את טיב החומרים, אמינות הויטרינות, ביקורות שונות שאנשים נותנים על הפריט עצמו וכמובן לבדוק את החברה אשר מוכרת את המוצרים. חלונות הויטרינה בדרך כלל עשויים מזכוכית טריפלקס מחוסמת. זוהי זכוכית חזקה שגם כאשר היא נשברת היא מתנפצת לחלקיקים קטנים שהסיכון שלהם קטן מאוד ביחס לזכוכית רגילה.

סוגי חלונות ויטרינה יציאה למרפסת ומחירים

כשאנו רוצים לברר על ויטרינה יציאה למרפסת נדע שיש סוגים שונים: יכולה להיות ויטרינה למרפסת שקופה, יכולה להיות מרפסת יותר אטומה, הכל תלוי שימוש והצורך. בדרך כלל בבתים בהם יש מרפסת, נרכוש ויטרינה אשר מתאפיינת בסוג השקוף.

הסיבה לכך, היא לחשוף את המרפסת ולהציג את יופיה. מעבר לכך, שילוב נכון של ויטרינה וריהוט מתאים במרפסת יכול בזוויות מסוימות להציג את שטח הדירה בצורה רחבה יותר וגדולה יותר. 

לא קיים מחיר אחיד לויטרנה זו והמחיר תלוי בכמה גורמים ופרמטרים שונים – לדוגמא סוג הויטרינה, העובי, ולא פחות קריטי התוספת על הויטרינה – יש אפשרות לבחור להוסיף אלמנטים שונים על הויטרינה, כמובן לשיקול הקונה בלבד – אך יש לקחת בחשבון ולתכנן זאת היטב, כדי לראות האם זה אלמנט אשר יכול להוסיף לעיצוב הבית או לגרוע.

אצלנו בטופ גלאס – תוכלו להינות ממגוון רחב של זכוכיות מתקפלות למרפסת.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button