זכוכיות הזזה למרפסת – כמה זה אמור לעלות?

כל אחד שיש לו מרפסת בבית מודע לעובדה שהיא לא באמת יכולה לשמש אותנו לאורך כל השנה. במשך חודשי הקיץ כאשר השמש קופחת בעוז או בחורף שיורד גשם, המרפסת הופכת להיות מקום שכמעט ולא אפשרי לשהות בו או לשים בו חפצים. למעשה, לא מדובר גזירת גורל אלא על משהו שאפשר לפתור אותו.

התקנה של מערכת זכוכיות הזזה למרפסת תאפשר לכם להשתמש במרפסת בכל עת שתרצו, גם אם בחוץ יורד גשם זלעפות. סגירת מרפסת זכוכית באמצעות זכוכיות מתקפלות של חברת טופ גלאס העשויה זכוכית טריפלקס מחוסמת חזקה ועמידה היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות עבור המרפסת שלכם.

סגירת מרפסת זכוכית באמצעות זכוכיות מתקפלות – איך זה עובד?

כאשר מדובר על סגירת מרפסת זכוכית באמצעות זכוכיות מתקפלות הכוונה היא למערכת של לוחות זכוכית אותם מתקינים בקצה המרפסת, אשר מתקפלות בקלות וכך ניתן לפתוח ולסגור את המרפסת לפי הצורך.

בשדרוג המבנה שלכם, במידה ואתם עושים איטום קירות חיצוניים והתקנה של מערכת זכוכיות הזזה למרפסת שלכם, דבר זה מאפשר לכם להגן על המרפסת מפני חדירה של גשמים, אבק, חרקים ורוחות, ולהפוך את המרפסת לעוד חדר שניתן להשתמש בו בכל מצב של מזג אוויר. העובדה שמדובר על זכוכית שקופה פנורמית גורמת לכך שגם כאשר המרפסת סגורה עדיין ניתן להנות מהנוף והמרפסת לא הופכת לחלל חנוק וחשוך.

הסיבות לבחירת זכוכיות מתקפלות לסגירת מרפסת 

ישנם כל מיני פתרונות עבור סגירת מרפסת, אולם לסגירת מרפסת באמצעות מערכת של זכוכיות הזזה מתקפלות יש כמה וכמה יתרונות אשר הופכים אותה להיות המערכת המועדפת על מרבית משקי הבית. בין היתרונות אפשר למנות:

  • מדובר על מערכת עשויה זכוכית שאינה מסתירה את הנוף ומאפשרת פתיחה וסגירה קלה ונוחה בכל עת.
  • מערכת הזכוכיות של טופ גלאס עשויה מחומרים חזקים ועמידים שיכולים להחזיק עשרות שנים בצורה טובה ולעמוד בצורה איתנה אל מול פגעי מזג האוויר גם כאשר מדובר על קומה גבוהה עם רוחות חזקות.
  • המערכת ניתנת לניקוי בצורה קלה ונוחה. אין צורך לסכן את עצמכם ולעמוד בקצה המרפסת בכדי לנקות את הזכוכיות מבחוץ, אלא ניתן פשוט לקפל את הזכוכית פנימה ולנקות תוך עמידה בתוך המרפסת.
  • ניתן להתאים את הגודל והגובה של המערכת בהתאמה אישית בדיוק לגודל שאתם צריכים. 

כמה עולה מערכת זכוכית מתקפלת למרפסת?

המחיר של מערכת זכוכיות מתקפלות למרפסת משתנה לפי סוג הזכוכיות שאותה אתם רוצים להתקין אצלכם. להלן המחיר עבור כל סוג:

  • זכוכית מחוסמת 8 מ"מ מחירה הוא 1,500 ש"ח.
  • זכוכית מחוסמת בעובי 10 מ"מ – מחירה הוא 1,600 ש"ח.
  • זכוכית טריפלקס-מחוסמת 8 מ"מ – מחירה הוא 1,550 שח.
  • זכוכית טריפלקס-מחוסמת 10 מ"מ – מחירה הוא 1,650 שח.

עם זאת, חשוב לבצע את ההחלטה על סוג הזכוכית בהתאם לתנאי מזג האוויר במרפסת, ובהתאם להמלצת אנשי המקצוע של החברה שיבדקו את התנאים במקום.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button