זכוכית הזזה SLIDING

אם נסתכל על עיצובי דירות מהעבר נוכל לראות את הפער האדיר בין סגנונות העיצוב שהיו "באופנה" פעם, לבין אלו שהיום. במבט לאחר, קשה לפעמים להבין את הסיבה לכך שהמעצב בחר בעיצוב שנראה היום מכוער כל כך.

אולם, המציאות מראה שגם מה שהיום אולי נחשב לחדשני ויפה, יכול להראות בעוד מספר שנים כבר מיושן.

כך או כך, אחד האלמנטים המודרניים הנפוצים ביותר כיום הוא השימוש בזכוכית.

העובדה כי מדובר על חומר שקוף, גורמת לכך שהוא אמנם לא מתאים לכל מקום, אך בהחלט ישנם לא מעט מקומות בהם הבחירה בזכוכית הוא הבחירה המושלמת.

ואכן, השימוש כיום בזכוכית נפוץ מאוד למגוון רחב של מטרות כמו סגירת מרפסת באמצעות זכוכיות נפתחות, חלוקה בין חללים באמצעות זכוכיות הזזה ועוד.

מה זה בכלל זכוכיות הזזה?

מערכת של זכוכיות הזזה היא בעצם לוחות זכוכית גדולים אשר מחוברים זה לזה ולהם מנגנון פתיחה וסגירה באמצעות הזזה.

היתרון הוא כמובן המראה המהמם שיוצרים לוחות הזכוכית כאשר מה שבחוץ ניבט מהם בצורה יפה, מה שמשווה למקום מראה יוקרתי וחדשני.

העובדה כי הפתיחה והסגירה הם קלים ונוחים, גורמת למערכת להתאים למגוון של מטרות כמו חלוקה בין חדרים, סגירת חצר או מרפסת וכן הלאה.

כאשר מדובר למשל על זכוכיות הזזה למרפסת, המטרה היא להפוך את המרפסת לחדר סגור ואטום בו אפשר לשהות גם כאשר מזג האוויר בחוץ לא מאפשר את זה, כמו למשל בימים קרים במיוחד או כאשר יורד גשם, אך עדיין לגרום לכך שלא יהיה מדובר על חדר אטום אלא מקום עם נוף פנורמי יפיפה בו אפשר להתכרבל תחת הפוך ולצפות במתרחש בחוץ.

מערכת זכוכית הזזה SLIDING  

מערכת זכוכית הזזה SLIDING היא מערכת חדשנית ומתקדמת הכוללת לוחות זכוכית אשר נעות על גבי מסילות אלומיניום.

המערכת מאפשרת פתיחה וסגירה קלה ונוחה של החלל באמצעות הזזה של הלוחות, היא מתאימה בעיקר עבור חלוקה של חללים שונים ואפשר להתאים אותה למגוון של גדלים כך שתתאים כמעט לכל מקום.

זכוכית הזזה SLIDING מתאימה מאוד גם עבור סגירה של חצר, כך שכאשר אתם רוצים לשבת עם בן או בת הזוג או עם אורחים, במקום שהוא מצד אחד חלק מהטבע, אך מצד שני מוגן ונעים, תוכלו בקלות לסגור את לוחות הזכוכית, ולהיות במקום חמים ונעים.

מתי שבחוץ יהיה נעים ותרצו שהמקום יהיה חלק מן החצר, תוכלו לפתוח בקלות את הזכוכיות, בצורה מלאה או בצורה חלקית לפי הצורך.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button