מה הוא השוני בין ויטרינה לבית לבין ויטרינה לעסק?

אין ספק שאחד הדברים המשפיעים ביותר על אדם שהולך ברחוב אם להיכנס לחנות מסוימת הוא חלון הראווה.

חלון הראווה הוא הרושם הראשוני של החנות בעיני הלקוח וכאשר הוא מעוצב בצורה טובה ומושכת הוא מעניק תחושה טובה ללקוחות וגורם להם לרצות להיכנס ולקנות בחנות, ממש כמו שזכוכית הזזה למרפסת היא הפנים והחוץ של הבית.

ולכן, חשוב מאוד להשקיע זמן ומחשבה בחלון ראווה בעל מראה אסתטי ומודרני שיגרום ללקוחות שלכם לעצור ולהסתכל ואולי גם להיכנס ולקנות.

ויטרינה לעסק היא לא רק חלון ראווה, היא יכולה להיות גם מחיצות עשויות זכוכיות, המשדרות יוקרה בעסק או במשרד הרבה יותר מאשר קיר בנוי.

מה ההבדלים בין ויטרינה לעסק לויטרינה לבית?

בין אם מדובר בויטרינה עבור הבית שלכם או עבור העסק, תרצו לבחור את הויטרינה המתאימה ביותר לחלל בהתאם לעיצוב שאתם אוהבים. אמנם, לגבי עובי הזכוכית יש שוני בין מקרה של ויטרינה לבית לבין ויטרינה לעסק.

בעוד שבבית, החשש משבירה הוא בעיקר מילדים, בעסק תצטרכו להשקיע קצת יותר כדי לעמוד בתקן הנדרש ולהגן על הלקוחות שלכם מפני פגיעה מזכוכית.

בנוסף, זכוכית עבה תגן על החנות מפני פורצים ותקשה עליהם לשבור אותה על מנת לגנוב.

מהו המחיר של התקנת ויטרינה?

המחיר של התקנת ויטרינה לבית א וילון זכוכית לעסק אינו קבוע, מאחר וישנם מספר גורמים המשפיעים עליו:

  • גודל הפתח שבו מרכיבים את הויטרינה – המחיר של ההתקנה מושפע מהגודל של הפתח – ככל שהוא גדול יותר, מחיר ההתקנה יעלה.
  • הסוג של הזכוכית – הזכוכית צריכה להיות עמידה וחזקה, ככל שהעובי של הזכוכית גדול יותר כך המחיר גבוה יותר. כמו כן, אם אתם רוצים את הויטרינה עבור מקום שסובל מקור או חום קיצוני תצטרכו זכוכית שמבודדת מחום וקור שמחירה גבוה יותר.
  • תוספות שונות עבור הויטרינה –  למשל תוספת של צלון, רשתות עשויות מאלומיניום, תריס חשמלי ועוד, כל אלו מייקרים את מחיר ההתקנה של הויטרינה.
  • הסוג של פרופיל האלומיניום – לא כל פרופיל אלומיניום יכול לשאת זכוכית בכל משקל, ויש צורך להתאים פרופיל שיוכל לשאת את המשקל הנדרש. פתחים גדולים מאוד ידרשו פרופילים עבים יותר שמחירים גבוה מאשר פרופילים רגילים. בנוסף, אם תרצו צבע מיוחד לפרופיל או צורה מיוחדת כמו מלבנים או קשתות תצטרכו להוסיף כסף.

טווח המחירים כאמור רחב מאוד ומתחיל מ – 1,600 שקלים למ"ר ויכול להגיד אפילו ל – 2,000 + ₪ למ"ר

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button