סגירת חורף למרפסת עם זכוכיות הזזה מתקפלות

המרפסת שלכם ריקה בחורף? היא קרה ולא מנוצלת היטב? למרות שניצול ומימוש הם חלק מכם? אתם לא רואים פיתרון אידיאלי לחורף הבא? היי נעים כאן יותר עם זכוכית הזזה מתקפלת לסגירת המרפסת שלכם. כולנו מכירים שמרפסת היא מאוד משמעותי מהבית ורוב האנשים בוחרים בה לשהות לעשות מגוון רחב של פעילויות ופנאי עד שמגיע החורף הקיצוני של מדינת ישראל והמרפסת הופכת רק לנוף. 

מהי סגירת חורף עם זכוכית מתקפלת?

אז אחרי שהבנו את הרעיון שאפשר לסגור מרפסת עם זכוכית מתקפלת בימים הגשומים של מדינת ישראל, עכשיו נבין מה היא זכוכית מתקפלת?!

סגירת חורף זה לשדרג את הבית שלכם בכמה רמות, זה ממש כמו לקנות רכב עם גג נפתח. הזכוכית המתקפלת יוצרת אטימה מלאה מפני גשם, רוח, חרקים, נגד הכל.

הסגירה נעשית בקלות ללא עזרה מיוחדת (אחרי ההתקנה), הסגירה איכותית שקטה עם מינימום אריחים ופרופילי אלומיניום. קל מאוד להזיז אותה, לשטוף לאוורר לפתוח ולסגור את המרפסת שלכם. החלק הכי מהנה בבית היא המרפסת, אפשר להשאיר אותה מרפסת ולהנות מהחוויות שהיא מספקת לבני הבית. 

לאילו מרפסות מתאים סגירת חורף עם זכוכית מתקפלת?

סגירת מרפסות מתאימה לכל מרפסת מקורה בכל גודל ובכל צורה. ולמי שרוצה לנצל שטח, למרפסות עם מעקה בטיחות שרוצים לעצב ולנצל את כל עונות השנה בישיבה ובילוי במרפסת.

מהם היתרונות של סגירת חורף עם זכוכיות?

היתרון המרכזי של סגירת חורף עם זכוכית מתקפלת, שהיא מתקפלת, היתרון הגדול הוא החופש שלכם לבחור מה בא לכם.

המרפסת שלכם תישאר מרפסת ולא מוותרים עליה, אבל בימי חורף או בכל יום שבו תבחרו לסגור את המרפסת ולממש אותו לצרכיכם השונים, יש לכם את האופציה לעשות זאת.

 סגירת המרפסת שלכם תהיה הרמטית לא תבחינו בפרופילים גדולים של אלומיניום, אלא המראה יהיה שקוף מואר חדשני ויפה. 

  • נעילה מרכזית של הזכוכיות הרמטית, כולל זכוכית חזקה ולא שבירה.
  • עיצוב חדשני עם שקיפות מלאה החוצה, ללא מסילות, קלה לניקוי.
  • לא צריך היתר בנייה מיוחד מהעירייה מכיוון שהסגירה לא קבועה.

מהם חומרי הגלם בהם משתמשים לסגירת מרפסת חורף עם זכוכיות?

החומרים והפטנטים החדשניים של סגירת חורף עם זכוכית מתקפלת הינם מיועדות לאטום ותוך כדי לשמור על נוף פתוח ומלא ואפשרות פתיחה מלאה של המרפסת. וגם אפשרות קלה לניקוי מכיוון שכל הזכוכיות מתקפלות פנימה ניתן לנקות את אריחי הזכוכית בקלות.

החומרי גלם הינם פרופילי אלומיניום דקים שמתקפלים, מחוברים לזכוכית מחוסמת עם חלקי פלסטיק שאינם מחליפים צבעים איכותיים מאוד, עמידים בפני כל מזג אוויר, ידית פתיחה וגלגל פוליאמיד שלא מחליד חזק במיוחד.

מה המחיר של סגירת חורף עם זכוכיות? 

מחיר סגירת מרפסת זכוכית נע בין 1,500 שח ל 1,600 שח למטר מרובע של סגירה. את גודל הסגירה יש לחשב כך: אורך המעקה הכולל * גובה הסגירה * 1,500 = המחיר. 

מחיר הסגירה תלויה בגודל החלל שאותו תרצו לסגור, בעובי ובסוג הזכוכיות שתבחרו, מומלץ להיוועץ עם מומחה בתחום לקבלת הצעת מחיר : טופ גלאס

מה אומר החוק על סגירת חורף עם זכוכיות מתקפלות?

לפי החוק חובה להוציא היתר לסגירת מרפסת מהעירייה\ הרשות המקומית, כל עוד הסגירה היא קבועה. אבל על פי הניסיון שלנו רוב העיריות לא עוקפות את הנושא ומאפשרות לבעלי מרפסות לבצע סגירת מרפסות עם זכוכיות הזזה מתקפלות. אנו מציעים לפנות לאיש מקצוע מהנדס בניין או קונסטרוקטור לקבל מידע הנושא.

עבודות ופרויקטים של סגירת מרפסת זכוכית הזזה מעוצבת

שימו לב! רוב מערכות הזכוכית לסגירת מרפסת אשר מצויית בישראל מגיעות ללא אפשרות לזכוכית שהיא טריפלקס מחוסמת
אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת! 

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם
Call Now Button